מי ומה ?

שמח לרוב אך נהנה גם מעצבות, בודד לעיתים ולפעמים רק מתעקש לברוח, בלי משקפיים מיוחדות אך מנסה להסתכל גם בעזרת אחרים,עיוור צבעים אבל למי אכפת חוץ מ.., אוהב לשחק, מאוד אוהב לשחק, רוצה לא להפסיק להיות ילד ומנסה לקיים, רציני לפעמים מדי,ספרים הם מחלה של התמכרות ובריחה, שירים הם געגועים לנחל ישן, מחשב זה אחד השערים ליקום, המדבר זה אחד השערים לנפש, את המשמעות הבין ולכן מנסה להיות עסוק בליצור במקום לחפש, לומד בעברית(אונ’) אך לומד גם מהחיים עצמם, חופשי כשמצליח וזה הרי לא פשוט כלל, רעב תמידית, מתגעגע לתלתלים אבל כרגע עם קוקו, מוציא לשון סדרתי, מעריך סדר ולכן גם אוהב לבלגן , חוזר בשאלה ומוצא תשובה וחוזר בתשובה ושוב שואל שאלה, תוהה וטועה לפעמים לא מעט – איזה כיף , אוהב לפתור ולהשפיע, מנסה להסתכל רחב ככל האפשר ולכן פעמים מפחד לטבוע, לא מפחד משום דבר למעט הכל, מעריך סיכונים כאילו החיים תלויים על וו אבל גם מנסה לזרום וגם ככה מבין שהקיום בר חלוף,משתגע על עיצוב ומנסה להעריך אסתטיקה , איש סנדלים ונתן יונתן, אוהב טיולים ולמסעות תמיד מוכן, מחפש כוכבים בליל, מתאהב בחכמה ולפעמים מפספס אהבה טוב כבר אמרנו שלהיות טיפש זאת סגולה טובה, דוגל בהתפתחות תמידית, זוכר טובה לגלויות אך מכור למייל, חדשות קורא אך כהפסקה ומנסה להתעדכן באמת בדרך יותר חכמה, מנסה לאפיין מיומנויות של החיים ובדרך בעיקר משחק משחקים, מבוגר ומנוסה ומחפש אהבה אמיתית אך יודע שעוד יש הרבה שעוד נותר לגלות, יש אומרים אכפתי ויש אומרים סגור וישנם כאלו שעודם מנסים סיסמאות עליבבה לפתוחהכל לדלתות הציבור, בר חלוף וארעי ועם זאת יתקיים בליבם של אחרים לאחר שימות,מכור למגע גוף חם ומחפש כל הזמן .  
ומי באמת חושב שזה הכל ? אין סיכוי, אבל לסיפור בהמשכים כדאי ורצוי ומוזמנים להירשם לעדכוניעדכונים ורישומירישומים וזוטות ולא מעט ו- קריאותמומלצות ועוד שארשארים והנה אני ברגעים משמחים !

clip_image002clip_image003

יומן מסע הוא בעצם תוספת לטור היומי , שהוא בעצם היה ונשאר פרטי,
חבל הטבור נחתך תוך כדי טיול גדול לנבכי העולם והנשמה, זה קרה לאחר יותר מ-7 שנים בשירות המדינה(בבסמ”ח,ממר”ם ובית ספר לקצונה) שהיו בעצם ניסיון להשפיע לטובה, אלו בתורם סיכמו ילדות(ונערות) עשוקה של כל טוב ומלאות באהבה אמיתית אמיתית נורא, ועוד תילי תילים של מילים כבר לא ישנו דבר , כאן זה מקום להתחדש, להכיר, להגיב ובלה בלה .
אהה.. ואני ,שמי , כינוי שנדבק – הוא דרור גלבוע . ישראלי למהדרין מהמרכז עם קישורים ישירים לקצוות לא פרומים מהדרום לצפון מזרח למערב, משפחה חברים- נפלאיך קשרים יוצרים חיים !

תגובה 1 בנושא מי ומה ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *